Heeft u een vraag, een opmerking of kunnen we u op een andere manier helpen? Dan horen we graag van u. Hieronder vindt u de personen die verantwoordelijk zijn voor de verschillende media/afdelingen bij Jeweline Magazine:

Hoofdredactie

Loes Brussen
loes.brussen@ltmedia.nl

Webredactie

Madelon Willems
madelon.willems@ltmedia.nl | T +31 (0)26 – 361 69 60

Amanda Morina
amanda.morina@ltmedia.nl | T +31 (0)26 – 361 69 60

Sales

Susana Mourelle Fernandez – Sales manager

susana.mourelle@ltmedia.nl –  | T +31 (0)6 – 28 34 88 44

Mangala van Voorst – Jacobs – Sales support
mangala.jacobs@ltmedia.nl | +31(0)26 361 6960

Algemeen & administratie

Daniëlle van Mansom
danielle.vanmansom@ltmedia | T +31 (0)26 – 361 69 60

Eind- en bureauredactie

Gina van Dijk

gina.vandijk@ltmedia.nl | T +31 (0)26 – 361 69 60

Anneke Pastoor

anneke.pastoor@ltmedia.nl| T +31 (0)26 – 361 69 60